2.10. jsem se začala vědomě usmívat :o)
6. říj 2014
Justýnce přejeme vše nejlepší k jejímu prvnímu svátečku, ať ji ten úsměv z rtíků nemizí nikdy :-*
7. říj 2014
Justýnce přejeme vše nejlepší k jejímu prvnímu svátečku, ať ji ten úsměv z rtíků nemizí nikdy :-*
houby, uuuuž? Ríša asi nebude smějící se typ 😀 preventivně se pořád mračí 😅