icon
33 / 42
To si ze me, mamko, delas srandu - cos to na me zase vymyslela?! ;-) Justyncino prvni domaci plavanicko ;-)
avatar

No neke? Jak se ji to libilo?

19. říj 2014
avatar
faminka
autor

@raffaelo Veru, moooc! Mam to i na videu, jak normalne plave, aji se ruzne otacela aplavala 'prsa' 🙂 cakala vodu po cele koupelne 🙂 asi to bude potapka 🙂 ale pak kdyz jsem ji vyndala, tak jecela jak sirena 🙂

19. říj 2014
avatar

Dneska jsem objednala, jsem fakt zvědavá, co na to prďa rekne 🙂

19. říj 2014
avatar
faminka
autor

@halbar tak dej pak vedet 🙂 nasi se to mo libilo, coz jsem rada, chtela bych s ni choit na plavani, akorat nevim, pres tu zimu... mozna pockam az do jara...

20. říj 2014
avatar

Dobrý den, můžu se zeptat kdy jste dala malinkou do kruhu poprvé? Díky a hezký den🙂

20. říj 2014
avatar
faminka
autor

@gejbrijel ma 7 tydnu a cca 3800g... takze prdola, ale ten kruh je od 3 kg... kdyztak mrknete na www.babyring.cz je tam i video s navodem atd. Taky prejeme hezky den 🙂

20. říj 2014