faminka
autor@mayarengie dekujeme, je to z H&M... sice to neni ridgeback, ale aspon zapadne mezi nas - pejskare 😉
4. lis 2014
@faminka to určitě 🙂
4. lis 2014
@mayarengie dekujeme, je to z H&M... sice to neni ridgeback, ale aspon zapadne mezi nas - pejskare 😉
@faminka to určitě 🙂
jee to je moc krásný 😵