farmarska
29. čer 2010
Že by nový začátek...
týden po svých narozeninách na mne vykouknul opožděný, ale ten nejhezčí dáreček.. dvě //
jsem objednaná k doktorovi na 7.7. Sedmičky jsou šťastné číslo, tak snad přinesou štěstí i mně 🙂)
Farmi, moc ti gratuluji a věřím, že tentokrát to dotáhnete do šťastného konce a ty si v náručí poneseš krásné zdravé miminko 🙂 Moc ti držím palečky !
21. črc 2010


krásné čárečky moc moc gratuluju a držím pěsti