icon
3 / 8
27 tt lacláče nosim nejraději:)
avatar

Sluší 🙂

23. led 2011
avatar

Týýý jo... To jsou frajerský gatě. 😵 Sluší,moc...

28. led 2011
avatar
ferrari
autor

děkuju jsou fak super dostala jsem je od kámošky jsou moc pohodlný🙂

28. led 2011
avatar

ty jsou suprový :o)

30. led 2011