icon
8 / 8
dnešní focení 37tt
avatar

jéé... to je krásný domeček pro mimí 🙂 sluší ,sluší..... držím pěstičky do toho konce...Uf ....

17. bře 2011
avatar
ferrari
autor

děkujeme jo je to už dlouhý a já funim jak doga,ale hlavně že se malá má dobře🙂

18. bře 2011