
1 / 2
30.7.2010
Grtulujeme a přejeme hezké, bezproblémové těhulkování 🙂
2. srp 2010
Téda, to jsou nádherné dálnice....já ve stejný den měla takové dálnice na ovulačním testu 🙂
2. srp 2010
ferrari
autorděkuji všem budu vám psát jak rosteme🙂
2. srp 2010
ferrari
autornovotnacci tak hupky dupky do postílky a ť už tam je ta malá fazolka🙂Držim palečky
2. srp 2010
Výstavní.....Gratuluji a přeji pohodové období s mrňouskem v bříšku....
2. srp 2010
Gratuluji ke krásným // a přeji bezproblémové těhu. Hodně štěstí!!! 🙂
3. srp 2010
Krásné čárky, moc gratuluji 😵