
3 / 25
9,, 11. a 12. den po ET
moc moc moc gratuluju a přeju, ať je vše, jak má být a radujete se z dětiček 🙂
30. kvě 2010
Moc Ti to přeju a držím palce!!! 🙂
9. lis 2010

moc moc moc gratuluju a přeju, ať je vše, jak má být a radujete se z dětiček 🙂
Moc Ti to přeju a držím palce!!! 🙂
Juj, tak se to opět povedlo 🙂))))
Móc držím palečky!!