
5 / 25
hodinu a půl po porodu...
To je pohled 😵 Je krásná, gratuluju, ať je stále zdravá a spokojená!
2. pro 2010
jéžiší ta je boží
2. pro 2010
ona se smeje! ta je krasna!
2. pro 2010
Krásná holčička!
3. pro 2010
Krásná panenka, gratuluju!
3. pro 2010
Ona se tady malinká skoro usmívá 🙂 Je moc krásná, gratuluju moc!!!
8. pro 2010
je opravdu nádherná! Buď zdravá, šťastná a spokojená Karolínko! Gratuluju!
14. pro 2010
Nádherná holčička, moc moc gratuluju 🙂
3. led 2011
Ahoj Fiall, také se přidávám s velkou gratulací! 🙂 To je úplně pohodové, klidné miminko 🙂 Hodně štěstí a zdraví vám oběma!
5. led 2011
a směje se 🙂
7. led 2011
Fiall, je uuuuuzasna 😵 Gratuluju, at pekne prospiva a dela vam jen samou radost. A vy ji taky 😀