icon
2 / 25
zkouška pasení...
avatar

Téda to je šikulka. Nám to teda vůbec nejde ☹

21. led 2011
avatar

Pusinka nádherná 🙂

18. bře 2011
avatar

@venika86 Také jsem si myslela, že to nejde.... 😉) Pak mi paní doktorka poradila dát ručičky pod tělíčko (pod prsa) a máš vidět, jak paseme 😀 Takže zkusit, zkusit! 🙂

26. bře 2011
avatar

@blazenkabl JJ, už paseme. Sice jak píšeš s rukama pod prsama, ale aspoň něco. Stejně musíme cvičit Vojtovku, bez toho by byl hodně pozadu

26. bře 2011
avatar

ta je rozkošnáá 🙂)

26. bře 2011
avatar

kouzelná 🙂

5. dub 2011