
2 / 25
zkouška pasení...
Pusinka nádherná 🙂
18. bře 2011
@venika86 Také jsem si myslela, že to nejde.... 😉) Pak mi paní doktorka poradila dát ručičky pod tělíčko (pod prsa) a máš vidět, jak paseme 😀 Takže zkusit, zkusit! 🙂
26. bře 2011
@blazenkabl JJ, už paseme. Sice jak píšeš s rukama pod prsama, ale aspoň něco. Stejně musíme cvičit Vojtovku, bez toho by byl hodně pozadu
26. bře 2011
ta je rozkošnáá 🙂)
26. bře 2011
kouzelná 🙂
5. dub 2011
Téda to je šikulka. Nám to teda vůbec nejde ☹