icon
24 / 125
Salát s cizrnou, rajčaty, římským salátem a řapíkatým celerem + dýňový olej a umeocet a nějaké to koření. Podle Hanky Zemanové
avatar

Tak s tímto by mě muž poslal někam :(

30. led 2014
avatar

Ale vypadá to chutně 🙂

30. led 2014
avatar

@lolelole Fakt? Proč? Já to dělám tak, že vařím podle sebe a když mu to nechutná, tak ať si vaří sám 🙂.

30. led 2014
avatar
frale
autor

@lolelole
@acacia můj to jí rád, ale je fakt, že si k tomu ještě něco dá svého. Třeba si přinese párek, nebo tak 🙂 Já Zuzi občas trpím tím, že mi moje jídlo nechce a raději si dá klobásu s hořčicí a chlebem. Trpí moje ego a také to, že vím, že to není zdravé a ničí se tím. Ale dělá to jen občas a jí mi všechno, něco jen né tolik rád a tak velké množství....

31. led 2014
avatar

@frale @acacia jo holky to se máte. Vlaďa je odchovaný na české omáčkové kuchyni, takže se předěláva jenom velmi těžko. Neprudí že je něco zdravého ale jde a namaže si místo oběda rohlík. To bych vraždila 😉

31. led 2014
avatar

@lolelole Lepší rohlík, když se nemusíš vařit s dalším jídlem, ne? Resp. Ty a děti jíte do uvaříš a on ať si jí co chce, ne? Asi to zní tvrdě, ale... kdyby ta strava byla aspoň zdravá... mám dojem, že u chlapů jsou to především předsudky. Můj je odchovaný jako všichni (omáčky, vepřové, apod.) a tvrdil mi třeba, že nejí dýni. Jak jsme vařili tu ňamku u Áli, tak to snědl a pochutnal si..."Víš, že to byla dýně?" a pak o čem to ale je?

31. led 2014
avatar

@frale Na to já dost kašlu... když nejí, co uvařím, tak ať si jí, co chce... Mrzí mě to, když udělám něco pro něj (teď jsem dělala zajíce) a musela jsem ho k tomu nutit (jako, bylo to tuhé, ale stejně). Moje ego trpí, když musí vařit víc, než je nutné, vše ostatní je mi fuk.

31. led 2014
avatar

vypadá dobře,můžu poprosit o recept,teď jsem začala mít problémy se zlučníkem kta hledám lehkou zsravou stravu

8. led 2015
avatar
frale
autor

@jancapatrol jasně, ale tohle je tedy spíš letní recept:
http://www.apetitonline.cz/recepty/3465-letni-c...

8. led 2015
avatar

@frale děkuju,já teď musim dost upravit jídelníček,tak hledám inspiraci,abych nepošla hlady ;)

8. led 2015