Zeleninové kuličky s brambory a jogurtovou zálivkou
Chtělo by to něco na spojení, třeba chia gel. Já dělám z podobných surovin karbanátky (které taky pak peču, nesmažím) a mám je moc ráda.
4. led 2015
Chtělo by to něco na spojení, třeba chia gel. Já dělám z podobných surovin karbanátky (které taky pak peču, nesmažím) a mám je moc ráda.
recept tu:
http://kucharkazesvatojanu.blogspot.cz/search?q...
zatím nejhorší co jsem od kuchařky ze svatojánu měla. Ne, že by to bylo vyloženě špatné, ale s hmotou na kuličky se špatně pracovalo, rozpadala se, kuličky byly uvnitř nedopečené, chuťově nevýrazné a dost suché. Zálivka byla moc dobrá. Tohle jídlo ale už nejspíš nebudu opakovat