icon
30 / 247
avatar

Skvělá 🙂

1. únor 2015
avatar
fwllo
autor

@vegal Je! Mně se líbí mnohem víc než Shopaholici 🙂

2. únor 2015
avatar

mam moc rada knizky od teto autorky. ale serie shopaholici se mimzas az tak moc nelibi. prijde mi to monotonni

18. dub 2015
avatar
fwllo
autor

@kett souhlasím, série shopaholic se mi líbí až pár posledních dílů, jinak mě to moc nebavilo..

19. dub 2015