
20 / 247
Letos jsem ji dostala od kamarádky k narozeninám..ještě jsem nečetla, ale chystám se na to 🙂
10. kvě 2013
četla jsem a probrečela jsem půl knížky ale nešlo přestat číst 🙂
24. črc 2013
Mám ji doma, těším se na ni.
26. srp 2013
Trošku mě zklamala.. autor popisuje samou idylku. Zdá se mi to dost nepravděpodobné. Ale nic proti ní nemám - je to pouze můj názor :o)
17. zář 2013
já jsem ji četla,neměla jsem moc času,ale stejnak pokaždé když jsme se do ní začetla brečela jsem jak želva...
22. pro 2013
Právě jsem dočetla a je to moc hezká knížka....