icon
20 / 247
avatar

Právě jsem dočetla a je to moc hezká knížka....

6. únor 2013
avatar
fwllo
autor

@romana.st souhlasím 🙂 moc hezká a dojemná..

6. únor 2013
avatar

Letos jsem ji dostala od kamarádky k narozeninám..ještě jsem nečetla, ale chystám se na to 🙂

10. kvě 2013
avatar

četla jsem a probrečela jsem půl knížky ale nešlo přestat číst 🙂

24. črc 2013
avatar

Mám ji doma, těším se na ni.

26. srp 2013
avatar

Trošku mě zklamala.. autor popisuje samou idylku. Zdá se mi to dost nepravděpodobné. Ale nic proti ní nemám - je to pouze můj názor :o)

17. zář 2013
avatar

já jsem ji četla,neměla jsem moc času,ale stejnak pokaždé když jsme se do ní začetla brečela jsem jak želva...

22. pro 2013