icon
15 / 247
avatar

Pěkný? 🙂

22. dub 2013
avatar
fwllo
autor

@sarinka Jsem někde v půlce a líbí 🙂 i když mi moc nesedí tahle forma psaní, příběh je to hezký...

23. dub 2013
avatar

tady ta knížka se mi moc líbila🙂

5. lis 2015