
80 / 247
Čekala jsem víc, nechytlo mě to.. :-(
Já se přiznám, že moc nečtu, ale tohle se mi líbilo...nějak se mě to vnitřně dotklo, půlku jsem proplakala.. 🙂
10. říj 2013
četla jsem ale bylo to až moc smutný, jsem cíťa :(
24. led 2014

Já se přiznám, že moc nečtu, ale tohle se mi líbilo...nějak se mě to vnitřně dotklo, půlku jsem proplakala.. 🙂
četla jsem ale bylo to až moc smutný, jsem cíťa :(
Tuhle knížku jsem dlouho odmítala - obal skoro odporný a anotace dost zavádějící.. nakonec jsem se do ní ponořila. Jak autor v úvodu uvádí - jedná se o fikci.. ale o báááječnou! :o)