
76 / 247
Pro mě letošní překvapení, skvělá knížka!!
Líbily se mi všechny tři díly,i s dalšíma dvěma knížkama téhle autorky(ty už byly trochu jiné a tolik se mi už nelíbily),jsem je přečetla za necelých 5 dní 🙂
5. led 2016

Líbily se mi všechny tři díly,i s dalšíma dvěma knížkama téhle autorky(ty už byly trochu jiné a tolik se mi už nelíbily),jsem je přečetla za necelých 5 dní 🙂
Začátek super, ještě jsem ti psala jak ji žeru a od pulky docela nudný :( nevím čím to bylo..ale určitě najedu i na další díly a zkusím to 🙂