
10 / 247
Super kniha 🙂
17. zář 2013
opravdu se mi líbila a měla jsem ji hned přečtenou... 🙂
17. zář 2013
prvě sem četla padesát odstínů všechny, a tohle mám rozečtený ,ale je to strašná cípovina 😀
6. bře 2014
tak ja uz mam prectene i bozsky cizinec i hrac 🙂 no neee jednou jsem byla vzrusena 😀
2. říj 2014
Pěkné všechny tři díly,ale bastard byl asi nejlepší 🙂
24. říj 2014
mě se to taky moc líbilo,teď už čtu 3 díl..Božský Hráč.. já knihy tohoto typu žánrů nesrovnávám s knihou 50 odstínů šedi,temnoty a svobody..to bych asi pak nic nečetla a to by byla škoda 😀
25. led 2015
To je něco!! 😀 jsem se od toho nemohla odtrhnout 🙂 hned si jdu rezervovat další díl 🙂
10. bře 2015
Pěkná 🙂