Jestli mě někdo dokáže donutit přečíst knihu téměř bez odložení, pak je to skvělá Tess!!
tyjo, koukala jsem že už je vydaná dlouho, i jiný co jsem od Tess nečetla. Poslední dva roky spíš koukám po knížkách pro děti a o dětech 😀 Tak jsem ráda, že jsem tu na to narazila, zaměřím se zas na chvíli na sebe 🙂
4. říj 2014

Jee,to je nova? Nejak to nestiham sledovat. Kazdopadne diky, jeji knizky zboznuju, asi budu muset zajit do knihkupectvi😉