možná morčátko k narozeninám, až se mamka poučí, jak o něj pečovat :-) je mi totiž jasné, kdo se nakonec bude starat
A to nemluvím o smradu... blééé
8. říj 2014
gabka32
autorhmmm no uvidíme, já nic podobného doma neměla... a spát bude jinde než my nebo holky. přinejhorším přistavíme králíkárnu a bude venku 😀
8. říj 2014
není nad psa, to snad raději rybičky, já měla jako malá, a pořád všechny hryzal, hrůza...
16. říj 2014

Tu potvoru už nikdy nechci vidět. Měla jsem jí, jako dítě a spala jsem s traktor. sluchátky, jak ta mrch.... v noci kvičela ☹