
16 / 19
28.3.2010 - Karlík se loučí s tatínkem
je to opravdu strašné neumím si to vůbec představit,jste strašně stateční,opravdu mě to úplně sebralo.Přeji vám hrozně moc štěštíčka a spoustu krásných dětí.Karlík je určitě na krásném místě,myslím na něj...
14. črc 2010
Na tieto posledne dotyky sa nezabuda, to aj mne ostane do konca zivota ako ta najkrajsia spomienka na Maximka...
4. říj 2010
Nejkrasnejsi okamzik ♥
25. dub 2012
ufff, tak smutné ☹ , ale fotka krásná (i ty další, byl nádherný) - krásná vzpomínka, ale pláču tu ☹
12. kvě 2012
RIP Karlíku