
18 / 19
Posledni fotka 29.3.2010
Je to krásný andílek, bude to ještě hodně bolet. Snad až vám Bůh dá další děťátko, bolest to zmírní a přijde nová radost.
27. dub 2010
Pláču a přeji Vám, ať Vás Karlík celý život ochraňuje a brzy Vám na svět pošle brášku nebo sestřičku.
5. kvě 2010
zelam vam vela pozehnania, sil na prekonanie najtazsieho obdobia a zdravie pre dalsie dietatko...
27. kvě 2010
Snad vám Bůh nadělí mimi, jež aspoň trochu zmírní žal....hodně štěstí
23. čer 2010
prekrásne bambuliatko,, drzim palceky.. v nebicku vas bude stale strazit
26. čer 2010
je nádherný.. svět je hrozně nespravedlivý, jak můžou odcházet takhle malí broučci :( držte se, přeji vám už jen vše dobré, a hlavně zdraví!!!!
16. únor 2011
Je mi to moc líto, byl krásný, album mě rozbrečelo.. Hodně síly a brzo zdravýho broučka