
27 / 27
gustinovi
autornaštěstí hračky nějak neuklízím, mám na ně jeden velký koš do kterého to jen naházím a hotovo, ale bordel tam byl slušný
23. kvě 2010

naštěstí hračky nějak neuklízím, mám na ně jeden velký koš do kterého to jen naházím a hotovo, ale bordel tam byl slušný
Určitě jste si to všichni užili, hlavně ty Gusti, ten úklid pak 😀