icon
15 / 25
první z fotek digitální zrcadlovkou
avatar

jéé už máte? a jakoupak?

23. zář 2010
avatar

@kozinka kupovala jsem si ji na začítli prázdnin, canon EOS 1000D ale zatím mám jen základní objektiv, snad časem dokoupím jiný

23. zář 2010
avatar

ten je hodně fajn 🙂 když se naučíš pracovat se světlem, tak to budou luxusní fotečky 🙂

23. zář 2010