icon
17 / 25
avatar

krásná 🙂 je to rozdíl co?

23. zář 2010
avatar

@kozinka je to 100 a 1 i Jirka je nadšený a ptal se mě proč jsem ho nekoupila dříve, mohly jsme mít i krásné fotečky jak byla mimi

23. zář 2010
avatar

my jsme ho kupovali, když bylo Kiki asi rok a půl, a taky mě to strašně mrzí :(

23. zář 2010