icon
6 / 44
auticka muze ridit dite i dalkove ovladani
avatar

tak to je bomba 🙂

23. zář 2011
avatar

Autíčka se začínají kupovat.Taky přemýšlíme,ale zatím asi vyhrává šlapací traktor. 🙂Kamarádka to má a malého to nezajímá a to ,už jsem slyšela od více lidí ,kteří ho mají.Je to víc peněz a asi by bylo škoda aby pak někde stálo.A prý jsou hodně kazové.Ale to nevím tady autka mají nové ,tak asi ještě jezdí.Ale jsou super.

23. zář 2011
avatar

To je booomba nadhera 🙂

2. říj 2011
avatar

pěkné také pořídíme až bude větší...

28. říj 2011
avatar

Jé podobné dostal náš malej od Ježíška, tak uvidíme jak s ním budeme spokojení... Zatím se nám moooc líbí.... 🙂

8. led 2012
avatar

konkrétně tyhle ty audiny to mají ale trošku nedořešené. Před jízdou se musí manuálně nastavit zda budeš autíčko ovládat a nebo pojede dítko samo. Což je trochu nedořešený, protože nezastavíš dítě když vjede do silnice

22. únor 2012
avatar

@lamarika aha, diky za uzitecnou informaci.

22. únor 2012
avatar

@hadeline my jsme ho chtěli původně taky kupovat 😉

22. únor 2012