
6 / 44
auticka muze ridit dite i dalkove ovladani
Autíčka se začínají kupovat.Taky přemýšlíme,ale zatím asi vyhrává šlapací traktor. 🙂Kamarádka to má a malého to nezajímá a to ,už jsem slyšela od více lidí ,kteří ho mají.Je to víc peněz a asi by bylo škoda aby pak někde stálo.A prý jsou hodně kazové.Ale to nevím tady autka mají nové ,tak asi ještě jezdí.Ale jsou super.
23. zář 2011
To je booomba nadhera 🙂
2. říj 2011
pěkné také pořídíme až bude větší...
28. říj 2011
Jé podobné dostal náš malej od Ježíška, tak uvidíme jak s ním budeme spokojení... Zatím se nám moooc líbí.... 🙂
8. led 2012
konkrétně tyhle ty audiny to mají ale trošku nedořešené. Před jízdou se musí manuálně nastavit zda budeš autíčko ovládat a nebo pojede dítko samo. Což je trochu nedořešený, protože nezastavíš dítě když vjede do silnice
22. únor 2012
tak to je bomba 🙂