icon
1 / 44
BABY ANNABELL RETRO KOČÁREK
avatar

nádherný

4. lis 2011
avatar

tak ten je úžasnej

23. lis 2011
avatar

máme doma a můžu jen doporučit.

22. únor 2012
avatar

@adela87 diky. Muzu te poprosit o foto?

22. únor 2012
avatar

@hadeline určitě, dám fotky k sobě na fotoblog, jo? a jinak v tom balíku je kočárek, polštářek, peřinka, košík pod kočárek a takový ten přední díl na kočárek..😉 kupovali jsme po netu a spokojenost.😉

22. únor 2012
avatar

@adela87 dekuji, uz jsem se divala. Vsimla jsem si, ze mate i tu malou Smoby Kitty kuchynku. Jaka je?

22. únor 2012
avatar

@hadeline já jsem s ní spokojená, je celkem bytelná, malá se o ní opírá a v pohodě. 🙂 hodně si s ní vyhraje.😉 je u toho i pár kusů nádobí.

22. únor 2012
avatar

@adela87
dobrý den, uvažuji nad koupí tohoto kočátku.Prosím mohla by jste mi změřit výšku madla kočárku od země.Chci to pro 2,5 holčicku..děkuji velmi

20. lis 2016
avatar

Dobrý den, neprodáváte tento kočárek? Dceři se velmi líbí. Děkuji za odpověď. Petra

22. lis 2016