icon
27 / 44
avatar

týýýýýýý jo, to asi nebude z českých webovek že?

23. lis 2011
avatar

noooo,.. zajimala by me cena

23. lis 2011
avatar

@vrtenka ne-e vyplivl to strycek googl 🙂
@hhranolka tu radsi ani nechci vedet 🙂

23. lis 2011
avatar

mě se to zdá teda takovej americkej kýč 😀DDD

23. lis 2011
avatar

taky mě to přijde dost kýčovitý 🙂))

8. led 2012
avatar

@bubla87
@adelka21 holky ruku na srdce mit tuhle postel jako maly holky, tak se z toho vsechny po... 😀

9. led 2012
avatar

@hadeline ani ne, ale když se to někomu líbí, neberu mu to 🙂

10. led 2012
avatar

nápad super, ale líbil by se mi jiný design-presně jak píší holky, ten zámek je takový americký kýč...nebyly tam i jiné typy?

22. únor 2012
avatar

oooo gyc negyc 🙂 ktora z nas byt ake nieco doma nechcela ked bola mala 😀 ja by som to teraz brala vsetkymi 10 😀

24. črc 2012