
27 / 44
noooo,.. zajimala by me cena
23. lis 2011
mě se to zdá teda takovej americkej kýč 😀DDD
23. lis 2011
taky mě to přijde dost kýčovitý 🙂))
8. led 2012
nápad super, ale líbil by se mi jiný design-presně jak píší holky, ten zámek je takový americký kýč...nebyly tam i jiné typy?
22. únor 2012
oooo gyc negyc 🙂 ktora z nas byt ake nieco doma nechcela ked bola mala 😀 ja by som to teraz brala vsetkymi 10 😀
24. črc 2012
týýýýýýý jo, to asi nebude z českých webovek že?