
29 / 44
Nemate nekdo tento stan? Zajimalo by me jaky je.
holky poraďte mi, kde se dá sehnat?
18. led 2012
hadeline
autor@ketra napr. tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48306341&tab=1
18. led 2012
@ketra tady homají za 359kč http://bukanyr.eu/1923-stan-s-tunelem.html
na heurece jsem zadala stan s tunelem a tahle cena byla nejnižší. Možna ještě na mimibazaru ho najdeš levnější 🙂
18. led 2012
kvalitní materiál???? nevím, asi jo.... pořád totiž drží, u nás v tom lítala naše Sofi s dalšími dvěma stejně starými caparty, osmiletý synovec, jorkšír, čivava a labrador 😀
18. led 2012
já ho kupovala v hračkárně Miki Fun za 329,- Kč
18. led 2012
@hadeline @kudelkabudouci @bocinka holky děkuju
18. led 2012
tak kvalita nic moc ale za ty peníze se nedá nic jiného čekat. Máme ho doma a pořád po něm skáčou jak děti tak psy a v pohodě drží 🙂
22. únor 2012
máme ho, ale na venek, doma máme jinej..... Tento s tunelem se líbí jak malé, tak naší fence.... 🙂