
2 / 18
Merino Kukla
taky máme kuklu a je super! 🙂
14. zář 2011
taky asi letos nějakou pořídím. loni jsme měli dvě od manymonths, teď už mu nebudou, ale byly to nejlepší čepice - nikde nic neškrtí ani nekouká a nevylézá. a krček taky hezky v teple.
15. zář 2011
hadeline
autor@monnaa1987
@ikarkulka
diky za recenze Ema se zatim na ne moc netvari, ale snad si zvykne.
16. zář 2011
mám a můžu jen doporučit 😉