
5 / 7
taky mám vyzkoušeno, že klasický nočník je nejlepší!!! 🙂
20. pro 2011
Hmm, tak nam treba vyhovuje hraci od FP. Hudba nas nerozptyluje, naopak aspon hned vim, ze je dokonano. Na obyc nocniku to musim kontrolovat a casto se stane, ze tim, jak se koukam, jestli uz, tak dite vyrusim...
20. pro 2011
Co jsem si četla. Tak nočník by měl být obyčejný, aby dítě nerozptyloval od toho, co tam má vlastně dělat 🙂