
2 / 7
Muj favorit.
Nekupovala jsem, pac syn je vetsi nez prumerne ditko a ja se bala, ze by se mu nevesel zadecek mezi ty "zarazky" 😀
20. pro 2011

Nekupovala jsem, pac syn je vetsi nez prumerne ditko a ja se bala, ze by se mu nevesel zadecek mezi ty "zarazky" 😀
Někde jsem četla, že je nejlepší klasický nočník, že někdy mají tyhle nočníky opačný efekt. Já pro tyhle "kraviny" nejsem vůbec nakloněna.