icon
2 / 7
Muj favorit.
avatar

Někde jsem četla, že je nejlepší klasický nočník, že někdy mají tyhle nočníky opačný efekt. Já pro tyhle "kraviny" nejsem vůbec nakloněna.

20. pro 2011
avatar

Nekupovala jsem, pac syn je vetsi nez prumerne ditko a ja se bala, ze by se mu nevesel zadecek mezi ty "zarazky" 😀

20. pro 2011