hadeline
18. dub 2011
Pokojíček
Snad už se dnes dočkáme 🙂
ale opravdu ten pokojicek ve stylu hello kitty je pekny,jednou mali taky mozna takovy udelame a nebo treba i s medvidkem pu ten ma taky rada.... ja taky menim jiny veci nez na ktere jsem byla zvykla a to je tim ze verunka mi dava silu...
20. dub 2011
nádhernej pokojíček
24. dub 2011
Super pokojíček 😵
22. črc 2011
TO JE VÁŽNĚ KRÁSA
4. črc 2012




moc krasny pokojik ve stylu helloo kitty,me se to taky libi