icon
2 / 49
suavinex
avatar

Suavinex máme také, jsou to krásný duduše 🙂

7. led 2011
avatar

@elkat taky se mi moc líbí, doufám, že bude i chutnat 🙂

7. led 2011
avatar

Jsou nádherné, nám nechutily 😅

7. led 2011
avatar

@kauculacek škoda 🙂 pán je asi gurmán 🙂

7. led 2011
avatar

Tak u nas jedou jen suavinex, Aventy okamzite plive 😀

2. únor 2011
avatar

my sme vubec dudlika nedavali

20. dub 2011
avatar

Tak Emi si tenhle dudlík vzala asi 1x 🙂

19. črc 2011