
2 / 49
suavinex
Jsou nádherné, nám nechutily 😅
7. led 2011
hadeline
autor@kauculacek škoda 🙂 pán je asi gurmán 🙂
7. led 2011
Tak u nas jedou jen suavinex, Aventy okamzite plive 😀
2. únor 2011
my sme vubec dudlika nedavali
20. dub 2011
hadeline
autorTak Emi si tenhle dudlík vzala asi 1x 🙂
19. črc 2011
Suavinex máme také, jsou to krásný duduše 🙂