icon
6 / 49
plenky Hybler
avatar

ty jsou nádherné :o)

4. led 2011
avatar

Díky, ale kvalita teda asi nic moc. Přijdou mi hodně průhledný 🙂

4. led 2011
avatar

Tak ty jsou opravdu pěkné 🙂 Plíny už mám všechny a dokupovat nebudu, ale i tak by mě zajímalo - odkud jsou a za jakou cenu? 🙂

9. únor 2011
avatar

@sovicka_ díky, jsou to plenky zn. Hybler, ale fakt jen na okrasu 🙂 Stály tuším 37 Kč/ks.

14. únor 2011
avatar

tak to neni drahe za jeden kus plinky,jsou moc pekne,taky mame s orazky a vyuzivame je vic nez bez obrazku

20. dub 2011