
6 / 49
plenky Hybler
hadeline
autorDíky, ale kvalita teda asi nic moc. Přijdou mi hodně průhledný 🙂
4. led 2011
Tak ty jsou opravdu pěkné 🙂 Plíny už mám všechny a dokupovat nebudu, ale i tak by mě zajímalo - odkud jsou a za jakou cenu? 🙂
9. únor 2011
tak to neni drahe za jeden kus plinky,jsou moc pekne,taky mame s orazky a vyuzivame je vic nez bez obrazku
20. dub 2011
ty jsou nádherné :o)