
3 / 49
Litex bunda Na emmin domeček :-)
chtěla jsem tyrkysovou (byla a snad stále je v nějaké akci), nakonec jsem koupila bundu v HM za mnohem nižší cenu a je také fajn.
2. únor 2011
Opravdu? Tak mě může mrzet, že jsem tu tyrkysovou nakonec nekoupila - ale teď ke konci už jí pořizovat nebudu 🙂 Obávám se, že by mi pomalu už na dvojčecí břicho nestačila. Hlavně, že slouží k tvé spokojenosti, to je důležité 🙂
Když se nad tím tak zamyslím, tak pokud teď vyloženě nemrzne, beru si na svou těhotenskou bundu z HM klasickou teplou mikinovou bílou bundu, kterou jsem využívala před těhotenstvím. Jen nezapnu zip, no 😀
9. únor 2011
tuhle mám a je super!