
4 / 49
Litex tepláky na emmin domeček :-)
hadeline
autorasi jo 😀 jen škoda, že litex těch těhotenských věcí moc nedělá!
19. led 2011
přijde mi, že dříve měli trochu lepší výběr (když jsem si kupovávala plavky, vždy jsem mrkla na jejich těhotenské oblečení). Akorát jak jsi psala - ty ceny mi přijdou strašně vysoké ☹ HM to jistí, no 🙂
9. únor 2011
asi máme stejný vkus, tohle jsem si koupila taky :DDD