
2 / 9
Muj první dort:-)
hanacek
autorTo dělala Babička🙂, děkujeme Já jí to vyřídím🙂...Ale malá z toho snědla jen tu houbičku byla po očkování a neměla náladu a měla teplutky☹...
13. zář 2012

To dělala Babička🙂, děkujeme Já jí to vyřídím🙂...Ale malá z toho snědla jen tu houbičku byla po očkování a neměla náladu a měla teplutky☹...
Ten je parádní, ten se ti poved 🙂