Komentář byl odstraněný
A ja jsem 14 dnu po vynechane ms mela sotva viditelnou carku 😀 Gratuluji!
3. únor 2018
Gratuluju 🙂 krásná dálnice 😍
3. únor 2018
Krásná náhoda, já dnes 7 dní meškání a u doktora jsem byla taky ve středu, na UTZ jdu v pátek 😉 Gratuluju :-*
3. únor 2018
haninan
autor@kusanagi87 tak to ja uz 3dny do MS celkem viditelnou čárku 😂 Díky moc 😊😊
3. únor 2018
haninan
autor@lmartinkova85 Děkuji 💕
3. únor 2018
haninan
autor@oveckaluky tak to je opravdu krasna nahoda 😊 děkuji 💋 a nápodobně 🍀💕
3. únor 2018
Tak aby to nebyli dvojcatka,docela i vysoké hcg 😉 😀 gratuluji
3. únor 2018

Gratuluji...😀