Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  8 / 21
  Komentář byl odstraněný

  Jsou knihy, které kolem projdou, aniž by vás více zasáhly. Dobře se čtou, příběh je zajímavý, dojmou vás, poučí, ale za několik dní o nich nevíte a za pár let si ani nejste jisti, jestli jste je četli.

  A pak jsou ty druhé knihy, na které nezapomenete nikdy, ke kterým se vracíte, a které mají pro vás zvláštní, nenahraditelný význam. Berete je do ruky znovu a znovu a jejich příběh se vyvíjí a proplétá spolu s vaším a tak vás v čase pokaždé slova obohatí nějak nově. Takovou knihou je pro mě Most přes navždy od Richarda Bacha.
  Dalo by se velmi zjednodušeně říct, že je to kniha o lásce. A vlastně je to tak. O hledání té pravé a jediné lásky, která existuje od nepaměti, není závislá na století ani konkrétní době, o lásce, která tu vždycky byla a lidi ovládá, svádí dohromady tou nepopsatelnou energií a magií. O lásce, kde někdy počáteční nadšení nestačí, málokdo se umí otevřít a posunout do dalších fází a zvládne opravdový a nelehký život v páru s druhou, i když třeba souzenou, bytostí.

  5. zář 2013

  Pujcila bys mi ji prosim .)

  5. zář 2013

  @kaccastudena http://uloz.to/xnWy1j4/richard-bach-most-pres-n... tady je ukázka, bohužel ji k půjčení nemám, dala jsem ji darem

  7. zář 2013