hankapav
autor@tereza2008 Taky máme 2v1, akorát teda bylo peklo vybrat látku 😀 Nejraději bych koupila všechny 😅
5. pro 2017
@hankapav přesně..čím větší výbět,tím hůř😀..hlavně na holčičí fusaky tam mají i víc látek
5. pro 2017
Já vybírala asi dva měsíce až zima mě donutila 😂 má jeden krásnější než druhej 😍
6. pro 2017
Odkud je prosím..krásný😍
6. pro 2017

Taky od nich máme fusak..2v1..jsou krásné😍