Znakování s fazolkou :-)
hannah84
autorškoda, že v Ostravě není takový kurz - prý stačí jen 2 hodiny. No uvidíme, třeba to bude zbytečné ta knížka, protože na internetu jsou dobré webovky.
15. říj 2014
také máme, DVD má takový úspěch, že už prakticky nehraje ☹ Máme i sadu Hurá na nočník.
15. říj 2014

Byla sem na kurzu s kamoskou a sama sem zvedava jak nam pujde znakovani s cirou 🙂