Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
hanncca
10. říj 2016 Čtené 50x

Když jsem byla vybrána do testování krému Belcura od Belupo, byla jsem velmi nadšená a natěšená. Nejsem sice zrovna "mazací" typ, začínám se mazat až ve chvíli, kdy moje ruce opravdu trpí. Vím...chyba. Ale Belcura od Belupo jsem mazala opravdu velmi poctivě.

Nicméně na toto testování jsem se velmi těšila. Nastává totiž to období, kdy mé ruce trpí nejvíce a to je právě podzim/zima. Uvnitř teplo, venku chladno a to mi způsobuje často až nepříjemné bolesti, suchá, rozpraskaná pokožka atd.

S rozbalováním balíčku mi pomáhali moji synové, kteří byli nadšení především aplikací :slight_smile: Ráno ve spěchu jsem mazala pouze ruce a obličej a večer i nohy.

A abych své testování tedy shrnula tak zde napíši své postřehy plus/mínus:

PLUS:

ÚČINNOST: Ruce jsem mazala ráno a večer, občas i přes den a vzhledem k počasí, které už je opravdu podzimní, i přesto se zatím u mne nedostavily ony pocity svědění, zarudnutí. Ruce mám stále "vláčné", hebké.

APLIKACE: Jako velké plus je pro mne způsob aplikace, který mi velmi vyhovuje. Krém nastříkám na potřebné místo v potřebném množství a krásně se rozetře a vstřebá do pokožky a nemám pocit "mastných" rukou.

MÍNUS:

PARFEMACE: Co mi u tohoto krému vadí, je vůně. Mám ráda voňavé "věci" a to u tohoto krému hodně postrádám. Jak je psáno v letáku, je bez parfemace, ale přeci jenom trochu vůně bych zde uvítala.

ZÁVĚREM: krém Belcura od Belupo ráda doporučuji :slight_smile:

Děkuji za možnost testování


#test_belupo

Čti celý článek