icon
1 / 8
10DPO...je to neuveritelne
avatar

Týýý jo, tak to je opravdu neuvěřitelné =) Moc gratulujeme a zároveň trošku závidíme...;o)

4. říj 2010
avatar
4. říj 2010
avatar

Potichounku a opatrne i ja gratuluju a preji at je vse v poradku a prozivate pohodove tehu..

4. říj 2010
avatar

gratuluji a mrtě závidím

6. říj 2010
avatar

gratuluji a preji at je vse v poradku 🙂

7. říj 2010
avatar

No, já závidím strašně moc. A samozřejmě, že také gratuluji.

14. říj 2010