
1 / 8
10DPO...je to neuveritelne
krasny
4. říj 2010
Potichounku a opatrne i ja gratuluju a preji at je vse v poradku a prozivate pohodove tehu..
4. říj 2010
gratuluji a mrtě závidím
6. říj 2010
gratuluji a preji at je vse v poradku 🙂
7. říj 2010
No, já závidím strašně moc. A samozřejmě, že také gratuluji.
14. říj 2010
Týýý jo, tak to je opravdu neuvěřitelné =) Moc gratulujeme a zároveň trošku závidíme...;o)