sádelníčky jako od babičky ;)
Hmm sádlové kuličky, moje nejoblíbenější cukroví. Sádlo jako takové bych do pusy nedala, ale po tomhle se můžu utlouct 😄
10. pro 2018
Hmm sádlové kuličky, moje nejoblíbenější cukroví. Sádlo jako takové bych do pusy nedala, ale po tomhle se můžu utlouct 😄
recept tu : http://ilci-taktovidmj.blogspot.com/2018/12/sad...