iluss
14. čer 2010
Lucinka - od 1 roku
ale určitě sama ví nejlíp, kdy má své chození odstartovat - na druhou stranu, není kam spěchat......měj se hezky Iluss. Někdy zase Pá
8. říj 2010
Lucinka - od 1 roku
ale určitě sama ví nejlíp, kdy má své chození odstartovat - na druhou stranu, není kam spěchat......měj se hezky Iluss. Někdy zase Pá
Ano ano 🙂, myslím, že vám začne chodit co nevidět...Eli dlouho chodila za ruce, pak za jednu a místo chodítka (co máte Vy) před sebou tlačila košík s hračkami....no a Teď ze dne na den se z místa postavila a začala si to vykračovat - spadla mi čelist úžasem - šetřila si to na později 🙂