Včera jsem si po 3 letech šla koupit nové plavky. A bylo to poprvé v životě, kdy jsem si naprosto užívala zkoušení všemožných plavek, ten pohled do zrcadla mě přímo bavil a těšil.. Ta dřina se čím dál víc vyplácí :)
ivammt
autorDěkuji moc, tady je to co cvičím http://iva-mmt.blog.cz/1405/cvicim-core-a-ne-se...
11. čer 2014
nádherná postava, klobouk dolů 🙂
13. čer 2014
čtu to a jsem totálně blbá, vůbec nechápu jak toprodýchávat ☹
13. čer 2014
ivammt
autorDěkuju. A urči nejste blbá... není to tam zcela popsané záměrně, jelikož to je dost složité a popsat to prostě nejde, člověk u toho musí být ze zažátku kontrolován, jelikož dělat to špatně je extremně jednoduché..
13. čer 2014

ÁÁch,krása a velký obdiv,jsi šikovná.Ps: takové bříško si moc přeju 🙂