
1 / 33
mám též stejnou, radim rovnou koupit plastový obal na doklady, za chvilku se do toho ty veškerý papíry nevejdou a navíc se to tam dává na prd 😅
21. dub 2010
ivanau
autorA to mě to chtěly dát bez toho obalu, ale Dr. řekla sestře, že to snad nemyslí vážně... :o)
22. dub 2010
mám stejnou 😀