icon
11 / 22
Šušínek náš malej...:o)
avatar

Valerka je nádherná, strašně mi připomněla naši Nikolku, když jsme jeli z porodnice 🙂

17. čer 2010
avatar

je nadherna!! Takovej malej andilek 🙂

25. čer 2010