
17 / 22
...láska na první pohled...:o)
Jéééé, to je beruška. Má krásný pohled 🙂
25. čer 2010
No ta je nádherná!!!!!! Jak se těm mimouškům změní výrat, když otevřou očička.
26. čer 2010

Jéééé, to je beruška. Má krásný pohled 🙂
No ta je nádherná!!!!!! Jak se těm mimouškům změní výrat, když otevřou očička.
Ivi, to se ani nedivím, je nádherná🙂